John Blakey|John Blakey Leadership Academy@endsection Rozvojový program| John Blakey Leadership Academy

john blakey

Profesionálny život

John Blakey je popredný britský konzultant pre rozvoj manažérov na najvyšších pozíciách (CEO/MD). Za posledných 14 rokov pomohol stovkám vrcholových manažérov z 22 krajín dosahovať ich ciele.

John má za sebou úspešnú kariéru podnikateľa a manažéra. Bol International Managing Director spoločnosti z FTSE100 (100 top spoločností na londýnskej burze), riaditeľom Team121, veľmi úspešnej technologickej spoločnosti. Momentálne pôsobí vo vedení spoločnosti Vistage UK.

Publikačná činnosť

Je spoluautorom (s Ianom Dayom) knihy Challenging Coaching, ktorá je hodnotená ako prelomová v koučingovom biznise. V máji 2016 mu vo vydavateľstve Kogan Page vyšla monografia The Trusted Executive: Nine ledership Habits that inspire results, relationships and reputation.

The Trusted Executive sa dostala na širší zoznam Kniha roku the Chartered Management Institute.

Nadačná činnosť

Na šírenie myšlienok dôvery v práci lídrov založil v roku 2017 John The Trusted Executive Foundation. Zmyslom existencie nadácie je povzbudzovať a podporovať všetkých, ktorí chcú vo svojom profesionálnom a súkromnom živote ísť cestou dôvery. Nadácia je charitatívnou iniciatívou, ktorá daruje svoj zisk na dobročinné ciele.

Nadácia bude vytvára partnerstvá s konzultantmi v rôznych krajinách a poskytuje im licenciu na duševné vlastníctvo, publikované v knihách Challenging Coaching a The Trusted Executive. John verí, že svet potrebuje lídrov, ktorí veria dôvere viac, ako využívaniu pozície sily. Rovnakým lídrom sa môžete stať vo vašej spoločnosti aj vy.

Zistite viac o akadémii